Home / اخبار / اخبار سايت ها / عبدالحسین مختاباد در گفت و گو با شبستان: ارکستر شهر موقعیت لرزانی دارد/ ما تنها بودجه می دهیم

عبدالحسین مختاباد در گفت و گو با شبستان: ارکستر شهر موقعیت لرزانی دارد/ ما تنها بودجه می دهیم

خبرگزاری شبستان: عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه ارکستر شهر موقعیت لرزانی دارد،گفت:قرار شدبه ما گزارشی بدهندببینیم که برای این ارکسترکردچه می شود ،سازمان فرهنگی و هنری شهرداری ازلحاظ مالی وضعیت مناسبی ندارد،ما به عنوان شورای شهر بودجه می دهیم.

عبدالحسین مختاباد، عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره ارکستر شهر که سازمان فرهنگی شهرداری راه انداخته است و ۵۰ نوازنده دارد، به خبرنگار فرهنگی خبرگزاری شبستان گفت: الان این ارکستر موقعیت لرزانی دارد قرار شد به ما گزارشی بدهند ببینیم که چه می شود برای این ارکستر کرد، سازمان فرهنگی و هنری شهرداری از لحاظ مالی وضعیت مناسبی ندارد.

این عضو شورای شهر در پاسخ به این سئوال که شهرداری بیش از این ارکستر نیز ارکسترهای دیگری داشت که به سرانجام نرسیدند، فکر می کنید این ارکستر هم موقعیت لرزانی دارد؛ اظهار داشت: بله همین طور است.

عبدالحسین مختاباد در پاسخ به این سئوال که شما اجازه ندهید که ارکستر شهر هم به سرانجام دیگر ارکسترهای شهرداری  دچار شود، گفت: ما نیروهای اجرایی نیستیم به عنوان شورای شهر بودجه می دهیم به آنها و آنها هستند که باید بودجه را مدیریت کنند.؛ متاسفانه یک تصمیمات لحظه ای می گیرند و بعد دچار مشکل می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *