Home / اخبار / اخبار داخلي / بررسی موضوع گزارش، راهکارهای چابک سازی و تسهیل در گردش امور شهروندان

بررسی موضوع گزارش، راهکارهای چابک سازی و تسهیل در گردش امور شهروندان

دکتر عبدالحسین مختاباد رئیس کمیته هنر در بررسی موضوع گزارش، راهکارهای چابک سازی و تسهیل در گردش امور شهروندان با توجه به افزایش کانون های جمعیتی محدوده جنوب تهران در صحن غیرعلنی شورای اسلامی شهر تهران مورخ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ اعلام نمودند :

بیایید ساختمان ها را بسازیم هم تهران آباد میشود، هم بافت فرسوده ،در پرند و پردیس ساختمان های ما هیچ زیرساختی ندارند.

 رئیس کمیته هنر افزودند: من خودم دو سه بار رفتم پرند و پردیس زیرساخت مناسب را ندارند، این ساختمانها نمی دانم بر چه اساسی ساخته شده است.

کاندیدای اصلاح طلب شورای اسلامی شهر تهران افزودند: در شهرداری تهران درگیری وجود داشت ولی اگر رفاقت هم وجود می داشت، این اتفاق برای تهران نمی افتد، در هر صورت اینکار باید مدیریت شود.ما بارها نامه داشتیم شما بنویسید شورای شهر تهران و ری  ولی قبول نکردند.

آقای مختاباد در ادامه عنوان نمودند: به هرحال بایستی راه حلی برای آن ایجاد شود. بحرانی اصلی هست که در آینده نزدیک تهران را تحریک خواهد کرد، این فقر وجود دارد این ناهمواری اجتماعی و فرهنگی وجود می آورد، انباشت غیر منطقی جمعیتی را در گوشه و کنار تهران ایجاد می کند، که این مسئله تهران را متاثر خواهد ساخت که به کل شهر خواهد رسید.

 

دکتر مختاباد با بیان اینکه تهران را تکنوکرات ها و متخصصین ساخته اند، اذعان داشتند: بحثی به نام مهندسی معکوس وجود دارد ولی تهران مهندسی وارونه هست در همه جای دنیا در شهر معمولا خانه های ویلایی اشجار و جنگل در حومه هست و ساختمان های بلند در داخل شهر و در downtown هست تهران برعکس هست، چیزی حدود ۶۰ درصد تهران مخروبه هست و کسی جرات نمی کنه اونجا سرمایه گذاری کنه همه دوست دارند توی منطقه ۱،۲ و ۳ سرمایه گذاری کنند

در انتها ایشان با ارزیابی مناسب بودن گزارش عنوان کردند که در هر صورت گزارش گزارش خوبی بود و امیدواریم که ارتباطات بهتر شود و جلوی سیلی که تهران را با خودش می برد گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *