Home / اخبار / اخبار سايت ها / صدا و سیما فقط حرفهای شهردار را پخش کرد

صدا و سیما فقط حرفهای شهردار را پخش کرد

دکتر عبدالحسین مختاباد در جلسه ۳۲۷ شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اظهارات اخیر دانلد ترامپ رئیس چمهور جدید آمریکا گفت : ای گل تو دوش داغ صبوحی کشیده‌ای/ما آن شقایقیم که با داغ زده‌ایم.

وی افزود : دوست و همکار عزیزم دکتر عسگری از مدیران باسابقه عرصه فرهنگ و هنر این مملکت هستند و در تشییع جنازه مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفتند ” ما انتقادات مردم را روی چشممان می‌گذاریم!” ولی بعد از اتفاقات پلاسکو تلویزیون فقط حرفهای شهردار را پخش کرد و حرفهای هیچ‌کدام از اعضای شورای شهر  را پخش نکرد.

آقای دکتر عسگری با این  تکنولوژی امروزه که هر شهروند خودش هم رادیو تلویزیون است و هم خبرنگار و هم روزنامه، اصل رسانه ملی زیر سئوال رفته است.

در موردی که این همه حساسیت و این همه انتقادات به رادیو و تلویزیون وجود دارد، شما باید مدیریت کنید. همانطور که اعلام می کنید “شبکه یک شبکه هر ایرانی” . هر ایرانی هم موافق است و هم موافق . بالاخره همه ایرانی هستند. شما به عنوان داور برای مردم پخش کنید و مردم می‌دانند به صدای چه کسی گوش بدهند و به چه کسی رای بدهند و از چه کسی تبری بجویند.

ما الان چهار سال است اینجا هستیم  برای خبرنگارهای صدا و سیما مثل  جذامی‌هایی هستیم. البته ما که عشق دوربین  نداریم. ولی این کار صحیح نیست. ما نمایندگان مردم در شورا هستیم. یک نگاهی و یک فکری داریم که شما باید آن را پخش بکنید. نترسید از این چیزها. من از شما خواهش می‌کنم آقای دکتر عسگری به این وضعیت پایان بدهید. این وضعیت  وضع  خوبی نیست.  آقای ضرغامی گفته بود بالای n درصد مردم اصلا تلویزیون  نگاه نمی کنند شما دیگرn+۱ به صدا و سیما تحویل نده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *