Home / اخبار / اخبار سايت ها / مختاباد در صحن شورای شهر: آب دریاچه چیتگر به خانه های اطراف نفوذ کرده است/ مدیران شهرداری بعد گرفتن بودجه به کسی پاسخگو نیستند

مختاباد در صحن شورای شهر: آب دریاچه چیتگر به خانه های اطراف نفوذ کرده است/ مدیران شهرداری بعد گرفتن بودجه به کسی پاسخگو نیستند

عضو شورای شهر با انتقاد از عملکرد شهرداری منطقه ۲۲ گفت: ساخت و سازهای بی حساب و کتاب انجام می شود و گزارشی هم از نفوذ آب دریاچه به خانه های اطراف داریم.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، عبدالحسین مختاباد در تذکری در جلسه ۲۸۵ شورای شهر تهران با انتقاد از مدیران فرهنگی شهرداری تهران گفت: این افراد زمان گرفتن بودجه مدام سراغ ما می آیند و در جلسات شرکت می کنند اما همین که بودجه را گرفتند می روند دنبال کار خودشان.
وی افزود: تذکر هم که می دهیم اهمیتی قائل نیستند و توجه نمی کنند. این سوال مطرح است که با این پول و امکانات چه کرده اند که مردم هم ناراضی هستند.
این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: به شهردار تهران تذکر می دهم که برای یک سال آینده فکر اساسی کند.
وی در ادامه به انتقاد از عملکرد شهردار منطقه ۲۲ پرداخت و گفت: معلوم نیست اصلا این منطقه شهردار دارد یا خیر؟ ساخت و سازهای گسترده و بی حساب و کتاب در این منطقه رخ می دهد.
مختاباد افزود: حتی گزارشاتی به دست ما رسیده مبنى بر اینکه به دلیل عدم انجام کارهای زیرساختی برای دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر)، آب دریاچه به خانه های اطراف نفوذ کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *