Home / اخبار / اخبار سايت ها / هنرآنلاین:مختاباد بعد از ˝سیاه مشق˝ به دور اروپا و آمریکا می‌رود

هنرآنلاین:مختاباد بعد از ˝سیاه مشق˝ به دور اروپا و آمریکا می‌رود

عبدالحسین مختاباد رییس کمیته هنرى شورای شهر تهران در غرفه هنرآنلاین در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از کاستى‌هاى فضاى هنرى کشور و برنامه‌هاى آینده خود گفت .

سرویس موسیقی هنرآنلاین: عبدالحسین مختاباد، موزیسین و عضو شورای شهر به هنرآنلاین گفت: ” بحث تشکیل ارکستر فیلارمونیک شهرداری را در پیش داریم که امیدوارم بتوانیم این را مهم را به عنوان یک مجموعه حرفه اى و تاثیرگذار تقدیم مردم کنیم

.”

 

مختاباد در خصوص نقش رسانه ها در بازتاب فعالیت هاى فرهنگى هنرى گفت :” اگر در مقام تمثیل هنر را مانند کارخانه و رسانه هم مانند مغازه بدانیم. وقتی کاری تولید نمی شود رسانه هم نمی تواند بی دلیل خبری را منتشر نماید. بحث این است که چرخه اصلی که همان تولید هنر باشد این روزها از همه توان خود به دور است ، تولیدات هنرى به انواع دلایل انبوه نیست لذا چنین چرخه اى نمى تواند آن سان که باید به رسانه ها انگیزه بخشد و آنها را به حرکت درآورد.”

مختاباد هنرمند همچنین به برنامه های آتی خود اشاره کرد و گفت: “من آلبومی را به همت انجمن موسیقی ایران با نام “سیاه مشق” در دست دارم که به امید خدا برای بعد از ماه صفر روانه بازار خواهد شد. “سیاه مشق” بازخوانی از گلچین آثار بزرگان است. علاوه بر این بعد از پایان ماه صفر در تهران و سپس در اروپا و آمریکا روی صحنه خواهم رفت.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *