Home / اخبار / اخبار داخلي / چرا گزارش مالی شرکتها در جلسه غیرعلنی بررسی می شود؟

چرا گزارش مالی شرکتها در جلسه غیرعلنی بررسی می شود؟

اعتراض جدی مختاباد به دستور جلسات شورا

چرا گزارش مالی شرکتها در جلسه غیرعلنی بررسی می شود؟

رییس کمیته هنری شورای شهر تهران با انتقاد از بررسی گزارشات مالی شهرداری در روز دوشنبه گفت: حرف خصوصی نداریم.

عبدالحسین مختاباد در حالی اجازه ارائه تذکر آیین‌نامه‌ای از هیات رییسه دریافت کرد که تذکری درخصوص رسیدگی به وضعیت مالی شهرداری در روزهای دوشنبه‌ داد و گفت: چرا باید جلسات مالی روز دوشنبه بررسی شود و این در حالی است که یکشنبه و سه‌شنبه‌ها مباحث و دستورهایی بررسی می‌شود که معلوم نیست که به چه درد می‌خورد.

رییس کمیته هنری شورای شهر تهران با بیان اینکه آیا برای بررسی وضعیت مالی شهرداری در روز دوشنبه رأی‌گیری شده یا خیر؟ گفت:مهم‌ترین موضوعات شهرداری موضوعات مالی است و ما حرف خصوصی نداریم.

عبدالحسین مختاباد همچنین افزود:بزرگترین وظیفه ی ما به عنوان نمایندگان مردم شهر تهران در این شورا،رسیدگی به مسائل مادی است و این در حالی است که دستورجلسات مربوط به این مقوله که مهمترین مسئله در بین دستورجلسات می باشد، به جلسات غیرعلنی شورا اختصاص پیدا می کند که تعداد کمی از اعضا حضور دارند.

مختاباد در ادامه پیشنهاد داد تا این دستورجلسات به روزهای سه شنبه منتقل شود که در صحن علنی شورا و مقابل چشم خبرنگاران و مردم روی آنها بحث شود تا مردم هم در جریان قرار بگیرند.

رئیس کمیته هنر شورا همچنین در ادامه به توضیحات معاون شهردار تهران اشاره کرد و گفت: ما با شعار دادن به جایی نخواهیم رسید و در شرایط فعلی نیازمند این هستیم که شهرداری تهران علاوه بر ارائه ی برنامه های خود به ما زمان مشخصی را اعلام کند که مثلا پروژه ی الف در سال۱۳۹۶ به پایان خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *