Home / اخبار / اخبار داخلي / مردم، NGO ها و کارشناسان را به رسمیت بشناسیم

مردم، NGO ها و کارشناسان را به رسمیت بشناسیم

صحبت های دکتر مختاباد در دویست و نود و ششمین جلسه رسمی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در تاریخ ۰۳/ بهمن / ۱۳۹۵ با موضوع استفاده از ظرفیت‌های شهرداری در کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی

رئیس کمیته هنری با کافی نداستن افزایش بودجه سالانه عنوان داشتند که افزایش هفت و یا ده درصدی بودجه چاره کار نیست، باید مردم را به رسمیت شناخت.
دکتر عبدالحسین مختاباد ادامه دادند، هر زمان که مردم را به رسمیت شناختیم و از نیروهای مردمی استفاده کردیم، اختیار، امکانات و فضا برای انجام کار به آن‌ها داده ایم و قوانین را به گونه ای دیده ایم که امکان فعالیت برایشان بوده است، موفق تر عمل کرده ایم.
ایشان در ادامه با بیان وضعیت متکدیان و معتادان در شهر اذعان داشتند که چنانچه این اتفاق رخ ندهد، همین وضعیت فارغ از اینکه در سال آینده چه کسانی در شورای اسلامی شهر تهران باشند و چه کسانی در فرمانداری ، ۲۰ درصد به تعداد گدایان و معتادها در شهر اضافه خواهد شد.


دکتر مختاباد با اشاره به اینکه باید فکری اساسی کرد افزود: باید از خود بکَنیم، برای خودمان میز و تلفنچی و منشی و … اضافه نکنیم که بواسطه این بخواهیم مشکلات دیگران را حل کنیم که این واقعا حل‌شدنی نیست. بگذاریم کارشناسان خبره با عشق و نه برای پست و مقام، بلکه از روی بخشی از وظیفه انسانی کار را در دست بگیرند، وظیفه ما به رسمیت شناختن آن‌هاست. از مردم عادی، NGOها و بخش خصوصی خواهش کنیم تا با حضور خود مشکلات را حل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *