خانه / اخبار / اخبار داخلي / مختاباد در صحن علنی مطرح کرد:کدام افراد زرنگ، مجوز ساخت وسازهای عجیب و غریب می گیرند

مختاباد در صحن علنی مطرح کرد:کدام افراد زرنگ، مجوز ساخت وسازهای عجیب و غریب می گیرند

درجلسه شورای شهر تهران عبدالحسین مختاباد با اشاره به ساخت و سازهای سطح شهر تهران گفت: ساخت‌وسازهای عجیب و غریب در سطح شهر تهران در حال احداث است، این افراد زرنگ چه کسانی هستند که می‌توانند چنین مجوزهایی اخذ کنند؟ بهتر است این ساختمان‌ها تخریب شوند تا عده‌ای فکر نکنند شهرداری دچار مشکل اقتصادی شده و برخی می‌توانند زرنگی کنند و این ساختمان‌ها را بسازند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


وی در ادامه با بیان اینکه مواد محترقه به راحتی در خیابان‌های شهر به فروش می‌رسد، گفت: یک کودک ۸ ساله در پی منفجر شدن یک منور جان خود را از دست داد این در حالی‌ست که فرد استفاده کننده از این منور اعلام کرده بود نمی‌دانستم چه چیزی تهیه کرده‌ام؛ سوال اینجاست که چرا این فرد باید نسبت به خرید چنین محصولاتی اقدام کند، مگر کار شما ترقه زدن و منور روشن کردن است.

وی افزود: شهرداری باید نقاطی را تعیین کند و قانونی وضع شود که شهروندان حق نداشته باشند جز در مکان‌های تعیین شده اقدامات خودسرانه انجام دهند. در بسیاری از شهرهای دنیا تمام شهر نورافشانی می‌شود اما از بینی کسی خون نمی‌آید.

مختاباد با اشاره به اعلام خبر امحای ۲ هزار تن میوه خارجی قاچاق گفت: بهتر است این میوه‌ها به سربازخانه‌ها، یتیم‌خانه‌ها و برخی دیگر از مراکز خاص ارائه شود. امحاء کردن آنها به هیچ عنوان کار درستی نیست؛ بنده از رئیس شورا می‌خواهم به این موضوع ورود پیدا کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *